Wypad na kręgle

• autor: wdajabex, 2010-11-24 07:56

Wczoraj od godz. 16.00 do godz.20.00 miejscowa kręgielnia „Bowling Planet” została opanowana przez młodych piłkarzy Wdy Świecie. Imprezę sponsorowało Stowarzyszenie Wda Futbol Business Club.

W galerii są już zdjęcia z tego spotkania a poniżej krótki opis.

Najpierw swoją imprezę rozpoczęli wychowankowie Trenera Damiana Ejankowskiego na którą została zaproszona „eksportowa czwórka” naszych zawodników czyli zawodnicy urodzeni w roku 1998 Maciej Góra , Wojtek Ratkowski , Dawid Świerczyński i Patryk Jarantowicz. Wszyscy ci zawodnicy mieli duży wkład w zajęcie 7 miejsca na koniec rundy jesiennej przez zespół Wda GRESTA Świecie  co niejednokrotnie powtarzał ich Trener.

Później na salony kręgielni wkroczyły nasze Świeckie Orły na czele z Trenerem Piotrem Grajewskim , Kierownikiem Drużyny Januszem Świerczyńskim oraz członkami Rady Rodziców w osobach Piotra Bronisławskiego , Roberta Góry i Szefa Rady Marka Kaweckiego. Nasza drużyna Wda Jabex Świecie zaprosiła również na tą imprezę dwóch zawodników którzy prawdopodobnie wzmocnią nas od rundy rewanżowej a są to Maciej Sykuła któremu skończyło się wypożyczenie ze Strażaka Przechowo i Kuba Przesmycki z drużyny UKS Chełmno. Na turniej był zaproszony jeszcze inny kandydat do gry w naszym zespole Mikołaj Brylewski również zawodnik UKS Chełmno jednak choroba zmusiła go do pozostania w domu.

Całe to nasze spotkanie było naprawdę świetnym integracyjnym zakończeniem rundy jesiennej sezonu 2010/2011. Wszyscy zebrani kulali kulki walcząc o jak najwyższe punkty , zjedli pizzę a na koniec wysłuchali mini koncertu grup hip hopowych w wykonaniu naszych świeckich zespołów.

Za pośrednictwem naszej strony drużyny Wda GRESTA Świecie i Wda JABEX Świecie pragną serdecznie podziękować Stowarzyszeniu WFBC za zorganizowanie miłej i sympatycznej imprezy.

p.s.

Bonio , dzięki że ocaliłeś monitory !