Po spotkaniu.....

• autor: wdajabex, 2010-12-02 06:47

1 grudnia w sali konferencyjnej w siedzibie klubu odbyło się spotkanie zawodników Wdy Jabex Świecie ze sztabem szkoleniowym drużyny. Było to już ostatnie spotkanie w tym roku . Zawodnicy udają się teraz na zasłużony odpoczynek , chociaż nie do końca……….

Szczegóły poniżej

Spotkanie zaczęło się od krótkiego podsumowania rundy jesiennej po czym przeszliśmy do omówienia spraw związanych z przygotowaniami do rundy rewanżowej sezonu 2010/2011. Okres ten został podzielony na  dwa etapy. Pierwszy etap to praca indywidualna na bazie przygotowanych przez Trenera Piotra Grajewskiego rozpisek treningowych. Jednak jak można zauważyć na tych rozpiskach zaplanowane są również  ćwiczenia grupowe (biegi , rozciąganie). Ćwiczenia te miały by się odbywać w sobotę do południa jednak  uzależnione są one od warunków atmosferycznych . Jeżeli zapadnie decyzja że spotykamy się  to taka informacja ukaże się na naszej stronie jak i zawodnicy będą osobiście informowani.

Drugi etap przygotowań to już rozpoczęcie normalnych treningów grupowych. Treningi zostaną wznowione 19 stycznia a od pierwszego dnia ferii zimowych czyli od 31 stycznia rozpocznie się dwunastodniowy dochodzeniowy obóz sportowy. Wszystkie szczegóły obozu na razie są dogrywane więc w niedługim czasie podamy końcowy plan.

Na koniec spotkania kadra sprawdziła stan i jakość sprzętu zarówno meczowego jak i treningowego po czym rozstaliśmy się na zasłużone urlopy piłkarskie. Zaznaczam urlopy piłkarskie bo na urlopy od szkoły to nasi zawodnicy mają jeszcze czas.

Kadra szkoleniowa wraz z Radą Rodziców serdecznie dziękuję wszystkim zawodników za kolejny rok ciężkiej , wytrwałej i rzetelnej pracy. Jednocześnie dziękujemy wszystkim rodzicom naszych zawodników za wsparcie i pomoc w dążeniu do tego aby każdy z naszych wychowanków stawał się z roku na rok lepszym piłkarzem i godnie reprezentował nasz  klub ……. bo pamiętajcie że Wda jest jak Matka !

Dodatkowe podziękowania jako już cały team Wda Jabex Świecie kierujemy do naszych wiernych kibiców którzy z pełnym zaangażowaniem wspierali nas podczas meczy ligowych. Wierzymy że w następnym roku nadal będziecie z nami.

Z piłkarskim pozdrowieniem !

autor: ~claudia 2010-12-03 14:29:28

avatar dało. ;d