II dzień obozu

• autor: wdajabex, 2011-02-01 20:33

Kolejny dzień obozu za nami. Tym razem oprócz ostrego treningu piłkarskiego był wybór najprzystojniejszych zawodników drużyny oraz typowo bokserski trening który poprowadził Trenera boksu WDY Świecie Maciej Kamiński.

Relacja z drugiego dnia poniżej a w galerii dodano kolejne fotki z obozu.

Pierwszy trening zaczęliśmy o godz. 11.00 w SP5. Trener Piotr Grajewski przeprowadził dosyć intensywny trening ale cieszy fakt że żaden zawodnik WDY nie wymięka i ostro każdy trenuje. W trakcie pierwszego treningu doszło też do wyboru najprzystojniejszych zawodników naszej drużyny który wybór przeprowadziły dziewczyny z SP5 przebywający akurat na półkoloniach zimowych. Pod przewodnictwem koleżanki Weroniki jury wybrało trójkę chłopaków która im się najbardziej podobała a są to : Kotek , Rex i Jarant.

Po skończonym treningu udaliśmy się na obiad do restauracji „Stylowa” gdzie w królewskiej scenerii zjedliśmy gulasz drobiowy z ziemniakami i surówką. Po obiadku wolnym spacerkiem dbając o naszego „Semrika” aby nie wpadł znowu w dziurę docieramy na stadion WDY gdzie czeka na nas Trener boksu Maciej Kamiński. No ten trening to zupełna nowość dla naszych zawodników. Oprócz podobnej rozgrzewki wszystko jest zupełnie inne od typowego treningu piłkarskiego ale taka nowinka bardzo się wszystkim podobała chociaż było ciężko ale zarazem i śmiesznie bo dla nie których 8 podzielić na 2 jest 6…. ( ale to już dla wtajemniczonych). Po skończonym treningu bokserskim drużynę w obroty wziął już Trener Piotr Grajewski który najpierw ćwiczeniami wzmacniał mięśnie kręgosłupa po czym zespół podzielony na trzy osobowe drużyny walczył systemem każdy każdym o wielką czwartkową nagrodę w postaci najlepszego deseru który serwuje restauracja „Stylowa”.

Kolejny dzień obozu za nami. Następny zapewne przyniesie nam kolejne atrakcje w postaci wykładu z sędzią piłkarskim oraz popołudniowego aerobicu.