V dzień obozu

• autor: wdajabex, 2011-02-04 17:22

V dzień obozu zaczął się dopiero od obiadu. Trener Piotr Grajewski postanowił dać odpocząć swoim wychowankom od porannego treningu. Po obiedzie w sali konferencyjnej na nowej hali nastąpiła prezentacja nowego zawodnika Jakuba Przesmyckiego.

Relacja poniżej a w galerii są juz zdjecia z dzisiejszego dnia. Proszę zwrócic szczególną uwagę na modelowe fotki Bonia i Rexa

Jednak najpierw zaczniemy od tego że po obiedzie cała drużyna zjadła pyszny deser po czym spacerkiem udaliśmy się do sali konferencyjnej na rozmowy z kadrą drużyny. Na wstępie Trener Piotr Grajewski poinformował wszystkich o rezygnacji Janusza Świerczyńskiego z funkcji kierownika drużyny po czym poinformował że nowym kierownikiem będzie moja osoba czyli wasz admin. Bardzo się cieszę że drużyna dużymi brawami podziękowała za ten wybór. Sami jednak wiecie że pracując na zmiany nie będę mógł być na każdym meczu czy też treningu i w tym wypadku będzie zastępował mnie Grzesiu Bogdański. Nie mniej jednak tak jak już razem działamy od prawie 4 lat tak w zasadzie to się nic nie zmieniło bo moja osoba zawsze była i będzie przy zespole.

Wracając jednak do spotkania w następnej kolejności zostały omówione oceny za I semestr naszych zawodników po czym zawitał do nas Prezes Vistula Park Tomasz Keller i oficjalnie zaprosił cały zespół na galę finałową „Stalex Liga” na której weźmiemy udział w warsztatach nauki trików piłkarskich. Później  przeszliśmy do bardzo uroczystej prezentacji nowego zawodnika Jakuba Przesmyckiego na której   Jakub otrzymał swój numer z którym będzie występował w meczach ligowych. Ten nr to „14” który jest  znaczącym numerem w światowym futbolu ponieważ z „14” grali tacy zawodnicy jak Thierry Henry , Xabi Alonso czy też legenda holenderskiego i światowego futbolu Johan Cruyff.  Po prezentacji „Dżezmyk” udzielili naszemu portalowi krótkiego wywiad w którym powiedział :

Ogromnie się cieszę że trafiłem do takiego klubu jak WDA i do tak profesjonalnie ułożonej drużyny jakim jest mój nowy zespół. To co tutaj zobaczyłem w porównaniu z moim byłym klubem to ogromna różnica  we wszystkim. Trochę się martwiłem bo sprawa mojego transferu ciągle się przedłużała i już myślałem że nici z tego.  Postanowiłem jednak że jak nie dostane się do WDY to do UKS już nigdy nie wrócę .  Cale szczęście że wszystko dobrze się skończyło i w tym miejscu mocno dziękuje mojemu nowemu Prezesowi Panu Krzysztofowi Koseckiemu że osobiście zajął się moim transferem . Na koniec chciałbym dodać że zrobię wszystko co w mojej mocy aby drużyna  , Trener i klub byli  zadowoleni z mojej gry.

Na koniec udaliśmy się na trening  do klubowej hali gdzie Trener zorganizował grę po trzech zawodników każdy z każdym po 3 minuty. Mini turniej wewnętrzny wygrała ekipa w składzie: Kamil Bonna , Maciej Góra i Jakub Kapela

Jutro chyba najbardziej oczekiwany dzień obozu . Rano sparing z Gwiazdą Starogród , obiad i zabawy wodno kajakowe w miejscowej pływalni.