statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrany sparing z Victorią Brzozowo

• autor: wdajabex, 2011-03-30 19:20

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał mecz sparingowy w Brzozowie z tamtejszymi trampkarzami Victorią.  Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 5:1

Relacja z tego sparingu w rozwinięciu a w galerii są już dostępne zdjęcia.

Trener Piotr Grajewski do pierwszego składu desygnował następujących zawodników:

Semrau , Konieczny , Kawecki , Pawlisz , Góra , Graczyk , Ratkowski , Przesmycki , Bronisławski , Sykuła , Bonna.

Na zmiany wchodzili: Siuda , Bogdański B. , Malinowski , Lipkowski , Jarantowicz , Kotala i Wietrzykowski.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia bo już w 1 minucie szarżującego w obrębie narożnika pola karnego Kamila Bonne fauluje zawodnik gospodarzy. Do rzutu wolnego podchodzi Kuba Przesmycki i pięknym strzałem w samo okienko wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Minęło dosłownie 7 minut gry  gdzie nastąpiła kopia pierwszej sytuacji tylko tym razem inni zawodnicy byli jej autorami. W odległości około 20 m od bramki w środkowej części boiska faulowany jest Wojtek Ratkowski a pewnym wykonawcą rzutu wolnego jest Miłosz Kawecki. Orły nie zwalniają tempa gry. W 10 min. Maciej Sykuła przechwyca źle wybitą piłkę przez bramkarza Victorii , wbiega z nią w pole karne i wystawia Kamilowi Bonna praktycznie do pustej bramki. W dalszej cześci gry nadal jesteśmy stroną dominującą. W 27 minucie na listę strzelców wpisuje się Bruno Bronisławski który wykorzystuje dobrze bity rzut rożny przez Jakuba Przesmyckiego i uderzeniem z pierwszej piłki umieszcza ją w bramce tuz przy prawym słupku. Wynikiem 4:0 kończy się pierwsza połowa. Drugą część meczu źle zaczynamy i przy niezdecydowaniu naszych obrońców zawodnik Victorii wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem i strzela jedyną jak się później okazało bramkę dla swojej drużyny. Nasza odpowiedź jest natychmiastowa i dwie minuty później Maciej Sykuła ponownie asystuje przy bramce Kamila Bonny i ponownie zagrywa mu piłkę w pole karne . Więcej bramek już w tym spotkaniu nie padło chociaż godnym odnotowania jest fakt ze przy jednej z akcji w polu karnym ewidentnie faulowany jest Arkadiusz Konieczny jednak sędzia nie odgwizdał przysłowiowego „wapna”. Należy jeszcze wspomnieć że po jednym ze strzałów Arkadiusza Koniecznego z około 16 metrów piłka trafia w słupek.

Bardzo fajny i pożyteczny sparing przy bardzo dobrych warunkach pogodowych i boiskowych dał Trenerowi naszej drużyny kilka odpowiedzi co do ustawienia taktycznego i osobowego na nasz pierwszy mecz ligowy z Unią Solec Kujawski.

0:1  1’ Przesmycki

0:2  8’ Kawecki

0:3  10’ Bonna

0:4  27’ Bronisławski

1:4  56’ zawodnik Victorii

1:5  58’ Bonna

Na sparing nie stawił się Jakub Kapela. W związku z tym konsekwencję nieusprawiedliwionej nieobecności kadra drużyny ogłosi na piątkowym treningu.