Od Admina

• autor: wdajabex, 2011-04-05 22:17

Abyście nie myśleli że my na tej stronie słodzimy naszym zawodnikom i informujemy tylko o pozytywnych aspektach. Nic bardziej mylnego. Potrafimy spojrzeć też okiem krytycznym na niektóre zachowania naszych Orłów.

Co mam na myśli ? Rozwińcie artykuł.

Tym artykułem chciałbym dotrzeć do wszystkich zawodników Wdy Jabex Świecie i poinformować że żarty i jakiekolwiek niańczenie się skończyło. Macie chłopacy po 13/14 lat i sami musicie wiedzieć że będąc zawodnikiem Wdy , podkreślam jeszcze raz  ZAWODNIKIEM  WDY  ŚWIECIE  a nie jakiejś amatorskiej drużyny typu „Talib” Klewki musicie zaakceptować pewne warunki które w tej drużynie panują.

Jak wiecie i zapewne widzicie kadra wraz z Rada Drużyny oraz Zarządem Klubu robią wszystko abyście mieli stworzone wymarzone warunki do uprawiania dyscypliny którą najbardziej kochacie. Jeżeli jednak w sposób rażący i niezdyscyplinowany będziecie podchodzić do swoich obowiązków klubowych to niestety ale………..

Nie chcę i nie zamierzam kończyć tego zdania. Naprawdę ! Chce nadal widzieć dobrze zgraną i rozumiejącą się drużynę młodzieżową Świeckiej Wdy. Drużynę która zawsze była postrzegana jako wzorcowa ekipa ! Rozumiem że jest wiosna , hormony „buzują” ale pewnych aspektów ani ja ani Trener nie będziemy tolerować . Tłumaczenia że ciocia z Anglii  przyjechała , brata trzeba pilnować czy też inne „pierdoły” do nas naprawdę nie trafiają. Sami wiecie dlaczego. Po prostu mamy bardzo dobry kontakt z waszymi rodzicami a po drugie widzimy Was tu i ówdzie a nie na treningu. Nie piję oczywiście do wszystkich zawodników lecz do pewnych jednostek których tym artykułem chciałbym nawrócić na właściwa drogę postępowania. Dlaczego ? Bo powtórzę jeszcze raz…. To jest WDA !!! I warto dla niej poświęcić odrobinę czasu !

Na koniec mojego wywodu chciałbym też zaapelować do rodziców naszych zawodników aby niestosowali kar za jakieś przewinienia ich synów w postaci zakazów treningowych. Kochani. Nie tędy droga. Wychowujmy tych naszych Orłów poprzez sport , piłkę nożną , rozwój fizyczny. Idźmy tą droga aby trening , mecz był dla nich obowiązkiem a naprawdę nasze rodzicielskie serce  może być spokojne o dobre wychowanie. Może być spokojne że nasi synowie nie zejdą na złą ścieżkę życiową . WDA to gwarantuje !

I tak całkowicie od siebie z rodzicielskiego doświadczenia…….

-Lepiej dać im szlaban na komputer -

p.s.

W związku z nieusprawiedliwionym niestawieniem się na  sparingu z Victorią Brzozowo zawodnika Jakuba Kapeli kadra drużyny podjęła decyzje o ukaraniu go odjęciem 10 punktów w klasyfikacji  na Najlepszego Zawodnika Sezonu 2010/2011.

Z piłkarskim pozdrowieniem