4 urodziny Świeckich Orłów

• autor: wdajabex, 2011-04-11 00:23

Dokładnie 4 lata temu 11 kwietnia 2007 roku odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne nowo powstałej drużyny młodzieżowej Świeckiej Wdy. Drużyny zbudowanej z zawodników rocznika 1997 i kilku 1998.

Z okazji 4 urodzin życzę wszystkim zawodnikom i Trenerowi wszystkiego najlepszego ! Kolejnych owocnych dni , wspaniałej atmosfery i wielu sukcesów!

Pozostała część tekstu w rozwinięciu.

Podczas tych wspólnych czterech lat zagrało w naszej drużynie aż 39 zawodników a wielu chłopców trenowało z nami lecz nie dostąpiło zaszczytu wystąpić w meczu ligowym. Przypomnijmy zatem według alfabetu wszystkich piłkarzy którzy chociażby wystąpili w jednym meczu . To oni tworzyli i nadal tworzą historię Świeckich Orłów.

Bogdański Błażej , Bogdański Sergiusz , Bonna Kamil , Borzyszkowski Kornel , Bronisławski Bruno , Byrtek Alan , Dreimol Denis , Gos Grzegorz , Góra Maciej , Graczyk Brajan , Grzesiak Tomasz , Igliński Michał , Jarantowicz Patryk , Kapela Jakub , Kawecki Miłosz , Kiełpiński Karol , Konieczny Arkadiusz , Kotala Patryk , Lipkowski Mateusz , Malinowski Patryk , Mądrzycki Daniel , Modrakowski Kamil , Nalazek Tomasz , Nikczyński Michał , Noga Adrian , Pawlisz Kamil , Przesmycki Jakub , Pytel Dariusz , Ratkowski Wojtek , Rozmus Adrian , Rozmus Fabian , Semrau Daniel , Siuda Kacper , Sykuła Maciej , Środulski Jakub , Świerczyński Dawid , Walkowiak Karol , Wietrzykowski Damian , Woźniak Arkadiusz.

Przez 4 lata istnienia nie tylko zawodnicy uczestniczyli w życiu drużyny ale również rodzice którzy w mniejszym czy większym stopniu byli zaangażowani w rozwój naszego teamu.

Nadal piękną kartę historii pisze grupa naszych kolegów i przyjaciół którzy jak mogą tak nam pomagają. Nie można zapomnieć też o naszych kibicach z pięknymi dziewczynami naszych piłkarzy na czele które nie tylko kibicują nam na meczach ale odwiedzają nas również i na treningach. Wam wszystkim drodzy przyjaciele również życzę wszystkiego najlepszego z okazji 4 urodzin drużyny no i przekazuję symboliczne DZIĘKUJE za te wspólne 4 laty mając oczywiście na uwadze że kolejne będą również tak wspaniałe jak te mijające.

Na koniec chciałbym życzyć  Wszystkiego „NAJ”  naszemu Trenerowi Piotrowi Grajewskiemu.  Trenerze , abyśmy do kolejnych  urodzin nadal tworzyli tak dobrze rozumiejący się duet.

Specjalne życzenia kieruję do 9 zawodników którzy od początku powstania drużyny aż do tej pory są cały czas z nami. A są to : Bogdański Błażej , Bogdański Sergiusz , Bonna Kamil , Bronisławski Bruno , Góra Maciej , Graczyk Brajan , Jarantowicz Patryk , Ratkowski Wojtek i Semrau Daniel oraz dwójce tatusiów Piotrowi Bronislawskiemu i Grzesiowi Bogdańskiemu którzy również dzielnie przez pełne cztery lata nie opuścili drużyny i nadal wspierają zespół poprzez swoje zaangażowanie.

Z okazji 4 urodzin Orłów wszyscy obecni zawodnicy Wda Jabex Świecie otrzymają na wtorkowym treningu słodki poczęstunek. Proszę zatem w ten dzień o jak najwyższą frekwencję treningową  abyśmy uczcili ten nasz mały jubileusz w jak największym wspólnym gronie.

autor: wdajabex 2011-04-11 00:33:12

Profil wdajabex w Futbolowo Wszystkiego Naj z okazji 4 urodzin dla wszystkich od Kierasa Świeckich Orłów !

autor: ~Trener 2011-04-11 11:16:31

avatar Dzięki dla całej ekipy Świeckich Orłów!!!

autor: ~kawenik 2011-04-11 15:53:31

avatar Życzę Wam Orzełki, Trenerowi, Kierownictwu i sobie oczywiście również jeszcze większych sukcesów niż dotychczas i równie dobrej organizacji i zaangażowania !! WASZ kawenik