statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Fala podmy³a Or³om skrzyde³ka

• autor: wdajabex, 2011-04-16 15:07

Niestety nadal ¦wieckie Or³y nie znajduj± recepty aby w koñcu wygraæ z Fal± ¦wiekatowo. Dzi¶ po indywidualnych b³êdach naszych zawodników Fala zwyciê¿y³a 3:1

Relacja poni¿ej a zdjêcia z meczu ju¿ galerii.

Mecz rozpocz±³ siê od wspólnego badania si³ . Akcji podbramkowych z obu stron by³o jak na lekarstwo. Gdy wszyscy my¶lami byli ju¿ w szatni na przerwie w 32 minucie podopieczni Trenera Wies³awa Szatkowskiego przeprowadzili  desperack± akcjê przy której Maciej Góra pope³ni³ b³±d w kryciu i zawodnik ze ¦wiekatowa uderza z oko³o 16 metrów nad naszym bramkarzem. Daniel Semrau móg³ byæ lepiej ustawiony przy tym strzale to mo¿e by pi³kê wypi±stkowa³ lecz za daleko sta³ od bramki i interwencja nie mog³a byæ precyzyjna przy tym dobrym uderzeniu.

W przerwie Trener Piotr Grajewski w ostrych s³owach stara³ siê pobudziæ lekko ¶pi±cy zespó³ co przynios³o efekt w postaci czêstszych ataków w drugiej po³owie spotkania. Jedn± z takich akcji w 46 minucie zapocz±tkowa³ Kamil Bonna który ze ¶rodka boiska dostrzeg³ idealnie wbiegaj±cego z lewej strony boiska Jakuba Przesmyckiego. Ten bez chwili namys³u zdecydowa³ siê na k±¶liwe uderzenie w krótki róg bramkarza czym doprowadzi³ do remisu. W tym fragmencie nasz zespó³ rozgrywa³ dobre zawody. Dzielnie walczy³ blok obronny , aktywni byli pomocnicy jak i nasze „napadziorki”. Niestety koñcowe 10 minut to dwie akcje Fali ¦wiekatowo i dwa strzelone gole. Najpierw w 61 minucie zaczê³o siê od niepotrzebnego faulu Patryka Jarantowicza na wysoko¶ci pola karnego gospodarzy. Wybijaj±c rzut wolny zawodnik Fali mocnym uderzeniem uruchomi³ swojego kolege z dru¿yny który w do¶c prosty sposób skrêci³ najpierw Sergiusza Bogdañskiego potem Mi³osza Kaweckiego by na koñcu posadziæ na ty³ek Jakuba Kapelê i p³askim strza³em w d³ugi róg nie da³ ¿adnych szans Kacprowi Siuda który w przerwie zmieni³ Daniela Semrau . Na sam koniec meczu w 69 minucie spotkania zawodnik Fali piêknym strza³em z naro¿nika pola karnego uderza w samo okienko naszej bramki czym sfinalizowa³ koñcowy wynik na 3:1 dla Fali ¦wiekatowo.

Niestety nadal nie mo¿emy pokonaæ Fali w czwartym naszym spotkaniu z t± dru¿yn±. Przypomnê ¿e w kategorii M³odzika dwukrotnie ulegli¶my 5:0 i 4:2 a w rundzie jesiennej obecnego sezonu pad³ bezbramkowy remis.

Sk³ad: Semrau (36’ Siuda) , Kawecki , Kapela , Góra , Pawlisz (47’ Bogdañski S. ) , Kotala (47’ Ratkowski) , Przesmycki , Konieczny (43’ Graczyk ) , Bonna , Jarantowicz , Wietrzykowski (36’ Bronis³awski )