Trener i Kiero na spotkaniu z Prezesem

• autor: wdajabex, 2011-04-23 08:46

Mieliśmy drobne problemy z naszym sprzętem komputerowym ale już wszystko wraca do normy.  To wszystko co wydarzyło się od środowego treningu z Trenerem Marcinem Olejniczakiem uzupełniam. Na pierwszy ogień idzie spotkanie trenerów i kierowników drużyn młodzieżowych z Prezesem Wdy.

Szczegóły w rozwinięciu.

W środę późnym wieczorem około godziny 19.30 Trener Piotr Grajewski oraz Kierownik Robert Góra wzięli udział w spotkaniu wszystkich trenerów i kierowników Wdy z Prezesem Klubu Krzysztofem Koseckim. Spotkanie miało na celu omówienie najważniejszych spraw organizacyjnych w tym oficjalnego otwarcia sztucznego boiska na którym dwie drużyny młodzieżowe mają rozegrać pokazowy mecz w dniu 29 kwietnia. My jesteśmy zdania że to spotkanie powinno przypaść dwóm najmłodszym drużynom naszego klubu.

W dalszej części rozmowy dotyczyły badań lekarskich , trenowania w jednolitych strojach co akurat w naszej drużynie jest normalną czynnością. Sporą część czasu zajęła dyskusja na temat wyboru szkół ponad gimnazjalnych. Szkoda że w agendzie spotkania nie było wzmianki na temat wyboru szkół gimnazjalnych ale mamy nadzieję że na ten temat zostanie zorganizowane osobne spotkanie ponieważ klasa sportowa w G3 jest tak jakby pod opieką klubu a jak wiemy wyboru szkoły musi dokonać czwórka naszych chłopców.

Po spotkaniu szybciutko jechaliśmy do domu ponieważ zaczynał się drugi z czterech odcinków filmu FC Barcelona – Real Madryt w którym niestety nasi ukochani bohaterzy polegli  1:0 w finale Pucharu Króla po bramce pięknej „Krystyny”. Mecz ten zapewne oglądali wszyscy nasi zawodnicy bo w drużynie istnieje podział na zwolenników „Galacticos” i „Dumy Katalonii”. Osobiście jestem od dziecka zwolennikiem  Barcelony i ……………. FC Liverpoolu (musiałem ten klub wymienić )

I na koniec informuje wszystkich zainteresowanych że nasza strona jest OFICJALNĄ stroną drużyny Wda Jabex Świecie na co mamy dowód w postaci oficjalnego pisma z dnia   31 sierpnia 2009 roku oraz na pierwszej stronie w górnym lewym rogu jest napis: Wda Jabex Świecie - strona oficjalna.

autor: ~Hala Madrit!!! 2011-04-23 17:20:39

avatar Piękna Krysia....dobre !

autor: ~anonim 2011-04-25 13:21:58

avatar A mojego komentu moderator nie przepuścił. Dlaczego? Tą stronę odwiedzam co dziennie bo jest super i chciałem tylko wyrazić opinię na temat Realu i Barcelony.

autor: ~Hala Madrit!!! 2011-04-25 17:43:03

avatar Moją opinię usunął!!! A drugą nie przepuścił ;)! I nie wiem czy ta osoba wyżej się podszywa czy tekst zmienił admin!