statystyki szczegółowe

Aktualności

Wda-Śliwice 1:0

• autor: wdajabex, 2011-04-30 15:11

Świeckie Orły zrehabilitowały się za porażkę z rundy jesiennej i wygrały 1-0 po pięknym strzale z rzutu wolnego Jakuba Kapeli zachowując nadal realne szanse na miejsce medalowe na zakończenie sezonu.

Szczegóły w rozwinięciu a galerii są już zdjęcia z tego spotkania.

Trener Piotr Grajewski mocno zmobilizował swoich zawodników na odprawie przed meczowej aby każdy wszedł w to spotkanie maksymalnie skoncentrowany. W swoich założeniach twierdził że to spotkanie skończy się minimalnym wynikiem i miał rację.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka ciekawych sytuacji jednak żadnej z nich nie wykorzystali. Nadeszła jednak 28 minuta meczu gdy przed linią pola karnego został faulowany Brajan Graczyk. Do piłki podszedł Jakub Kapela  i idealnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.

Druga połowa to zdecydowana przewaga naszych zawodników gdzie grając z wiatrem praktycznie nie wychodzili z połowy przeciwnika. Niestety nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji a najlepszą z nich miał Michał Igliński który po uderzeniu piłki z głowy trafił w poprzeczkę.

Z perspektywy gry byliśmy drużyną lepszą , mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji. Cieszy wygrana nad silnym zespołem ze Śliwic. Oby tak dalej chłopacy !

Sklad: Semrau , Kawecki , Kapela , Konieczny , Góra , Bronisławski ( 21’ Ratkowski) ,  Przesmycki , Graczyk (66’Malinowski) , Kotala (36’ Igliński) , Bonna (60’ Wietrzykowski) , Jarantowicz (36’ Sykuła)

• Komentarzy [26]
  • czytano: [923]

autor: ~Cichy 2011-04-30 15:52:20

avatar . Przyjechaliśmy praktycznie bez składu, nie było 4-5 podstawowych zawodników którzy grają z przodu. Według mnie powinien być karny dla nas, po faulu gdzieś w 15min. Wtedy mecz inaczej by się ułożył. Taka porażka to jak nie porażka, pełen skład i zupełnie inny obraz gry z naszej strony :]

autor: ~Dosia-śliwice 2011-04-30 16:32:56

avatar Szkoda że mnie nie było. Mam nadzieje że kiedyś będę mógł się jeszcze z wami spotkać.

autor: ~KuczWarlubie 2011-04-30 16:40:49

avatar Brawo Pany! my 1:1 :) na hmm łące...

autor: ~Kuczmin 2011-04-30 16:44:51

avatar Przechwo Walkowerem ??

autor: ~anonim 2011-04-30 19:54:04

avatar No 15 co do zachowania to przesadził a sędzia jakieś minuty m postawił ??

autor: ~anonim 2011-04-30 20:01:31

avatar Mam pytanie do administratora strony czy video mecze wdy są jeszcze prowadzone jeśli tak to można je umieścić na stronie w celu obejrzenia meczu ?

autor: ~claudia 2011-04-30 21:52:16

avatar no i bardzo dobrze. dobry pocisk ; ] a myślałam że przegrają , JAK widac wda niepokonana ;d . brawo !

autor: ~StartPruszcz 2011-04-30 23:55:48

avatar KuczW. Wy graliście na głównym stadionie w Koronowie? Czy y... w Buszczkowie czy coś w tym stylu ,bo napisałeś na łące ;) A Strażak nie dostał walkowera.

autor: ~Cichy 2011-05-01 00:15:37

avatar No dowiemy się w końcu co zrobiła [15]?Ciekawe czemu już P.S. został usnięty z tego News'a i końcówka troszkę zmieniona :]

autor: ~Guri 2011-05-01 09:27:33

avatar Śliwice teraz szukają wymówki bo przegrali, Po prostu Przyznajcie że jesteście słabi i tyle

autor: ~StartPruszcz 2011-05-01 10:24:19

avatar Mam nadzieję ,że chociaż wam sędzia dobrze sędziował. Bo ja mam pretensje do pana z Bydgoszczy. I nie piszę tego tylko dlatego ,że przegraliśmy. Głównie wynikało to z braku zaangażowania praktycznie całego zespołu.Trzeci mecz na wyjeździe i praktycznie trzeci taki sam. W wykonaniu na zero! A pretencje są głównie za nie gwizdanie groźnych ataków ze strony chłopaków z Przechowa.

autor: ~StartPruszcz 2011-05-01 10:25:59

avatar W porównaniu do nas gdzie wystarczyło dotknięcie barkiem barka.

autor: ~Śliwice 2011-05-01 11:34:35

avatar Guri dlaczego nie byłeś taki mądry w momencie zejścia ze stadionu ? Tam nas nie krytykowałeś. Więc się zastanów

autor: ~Cichy 2011-05-01 12:58:04

avatar Jeśli dzieciaku nie znasz naszej sprawy to się nie wypowiadaj. Cfaniaczku pamiętasz 3;0? wtedy był pełen skład. Teraz jak byś raczył zauważyć było nas 11, z czego nie było 5 podstawowych zawodników. Gdyby sędzia zagwizdał karnego, a tak owy był jak "byk" mecz potoczył by się inaczej...

autor: ~aa 2011-05-01 14:23:46

avatar pruszcz na serio przegral?

autor: ~kapela 2011-05-01 19:15:41

avatar Przepraszam bardzo cichy dla nas tez dwa karne były wiec o co ci ta jadka ?

autor: ~Śliwice 2011-05-01 20:02:30

avatar Oj Kubuś , Kubuś ... Powiedz gdzie?

autor: Dzezmyk97 2011-05-01 21:02:28

Profil Dzezmyk97 w Futbolowo Jak mnie sfaulowal ? z lewej strony pola karnego ! wchodzilem w pole i mi w nogi sie wrąbał !!!

autor: ~Cichy 2011-05-01 21:56:35

avatar Tak, tam był faul, ale ! To były przed linią. Gdyby wtedy odgwizdał karnego nie było by Twojego wjazdu i faulu z storny naszego kapitana.

autor: ~Kuczmin 2011-05-01 22:45:42

avatar My graliśmy na łace w Buszkowie ;)

autor: ~StartPruszcz 2011-05-02 08:48:45

avatar Buszkowo ,a nie Buszczkowo xD ,ale o to mi chodziło ;) Macie pecha ,my gralimy na głównej "płycie" chociaż tam też nie rewelacja ,a na pewno w deszczowe dni ^^

autor: ~Gracz 2011-05-02 09:15:16

avatar Powiem wam jedno chłopaki ... Nie spierajcie się o to co było !

autor: ~Kapela 2011-05-02 12:58:31

avatar Powiem Tak Kazda Druzyna Miała Przewinienie I kazda miala jakies Dobre Zwycięstwo No Ale Po co sie sprzeczac . Przecierz W Lidze u nas niema takiego klubu co caly czas sedziowi Gwizduja dla nich . Zawsze Arbiter Glowny niebd Fenomenalny ;P Po Kiego Sie Sprzeczacie ? Taka prawda.

autor: ~StartPruszcz 2011-05-02 22:42:51