Echa XV kolejki

• autor: wdajabex, 2011-05-01 21:45

XV kolejka była może nie kolejką cudów ale na pewno kilka niespodzianek zanotowaliśmy z porażką Pruszcza na czele. Nadal jednak nie posiadamy informacji na temat meczu Unia Solec – Pomorzanin Serock . Czy ktoś ma jakieś informację ? Prosimy o wpis w komentarzach.

W rozwinięciu „Echa kolejki”.

Przed naszym meczem o godz. 10.00 oglądałem mecz Strażaka Przechowo ze Startem Pruszcz i oczom własnym nie wierzyłem. Przykro mi to mówić bo chłopacy z Pruszcza odwiedzają ta stronę ale z dziennikarskiego obowiązku musze powiedzieć że Start zagrał tak jakby nie wiedział w ogóle o co chodzi. Spodziewałem się od zespołu z aspiracjami na mistrzostwo że po prostu rozjedzie Strażaków a tu proszę …… 3-0 w tył ! Największa sensacja kolejki. Brawa dla chłopaków z Przechowa. Pokazali że potrafią grać w piłkę , mają charakter. Nie brakowało im zaangażowania i ambicji. Brawo Strażak !

Na pewno niespodzianką były też remisy Koronowa z Warlubiem i Osia z Nowym. Może nie takiego kalibru jak porażka Pruszcza ponieważ ostatnio można zauważyć progres w Wiśle i Starcie o czym niejednokrotnie pisałem w zapowiedziach. Te drużyny na pewno stać na więcej i obecne ich nie miejsce w tabeli na pewno nie odzwierciedla stanu faktycznego umiejętności czysto piłkarskich tych drużyn.

Fala Świekatowo otrzymała punkty walkowerem i umocniła się na fotelu lidera. Nasz drużyna dzięki  zwycięstwu nad Śliwicami i remisom Victorii Koronowo i Gromu Osie wskoczyła na medalową pozycję. Na obecną chwilę jesteśmy najlepszym zespołem który stracił najmniej bramek w lidze. Mecz ze Śliwicami był 9 meczem gdzie nie straciliśmy bramki i oby tak dalej podtrzymywać zasadę „Zero z tyłu”. Faktem godnym odnotowania był na pewno powrót do gry po kontuzji Michała Iglińskiego. „Igiełka” zagrał bardzo poprawnie i był na pewno wyróżniająca się postacią tego spotkania. Nie chcę się już rozpisywać nad zachowaniem zawodnika ze Śliwic grającym w tym meczu z nr 15 i na prośbę naszego trenera usunąłem p.s. w poprzednim artykule jednak takie zachowanie nie przystoi młodemu zawodnikowi. Nasz Kapelmistrz strzelając bramkę zbliżył się do czołówki strzelców i już tylko jedna bramka dzieli go od prowadzących w tabeli Bonia i Jaranta. Zatem robi się ciekawie w klasyfikacji strzelców. Bronek zaliczył swój 70 występ w barwach Wdy jednak musiał opuścić przedwcześnie boisko z powodu drobnej kontuzji oka.

Za tydzień również będzie ciekawie a na pierwszy plan wysuwa się na pewno pojedynek Pruszcz z Koronowem i nasz mecz wyjazdowy w Warlubiu.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim naszym kibicom którzy w dużej liczbie dzielnie wspierali nas swoim dopingiem podczas tego ciężkiego spotkania.

Z piłkarskim pozdrowieniem

R.G.

autor: ~StartPruszcz 2011-05-01 21:57:09

avatar Mam pytanie ,do kogoś ze Świecia ,kto oglądał dasz mecz.Czy Strażak grał w swoim normalnym składzie? Oczywiście nie mam tutaj namyśli żadnych oszustw czy coś w tym stylu.Tak pytam z ciekawości.Druga sprawa: Jestem ciekawy co zrobił namber 15. Oczywiście nie będę wtykał nosa w nie swoje sprawy.A jeżeli chodzi o nasz kolejny mecz ,to będziemy szukali recepty na "zemszczenie" się za to 4:0! :)

autor: ~StartPruszcz 2011-05-01 22:01:44

avatar No cóż nasze mecze na wyjeździe są równe meczom hm... noo na poziomie zero. Ale chyba niektórzy wiedzą ,że z Pruszcza jeszcze punkty nie uciekły i oby tak zostało. Bynajmniej postaramy się.Wiosną zaledwie jeden mecz jako gospodarze zagraliśmy i to nawet dobrze. Chociaż stan boiska nie jest nam przyjazny ,gdyż jako gospodarze nie przyzwyczailiśmy się do tego typu boiska ,w jaki jest teraz stanie.

autor: ~Gracz 2011-05-01 22:55:43

avatar StartPruszcz O ile mi wiadomo zawodnik z numerem 15 zwrócił się w sposób wulgarny to trenera Piotra Grajewskiego Praktycznie wiem co powiedział ale nie będę używał takie słownictwa

autor: ~do Start Pruszcz 2011-05-01 23:15:40

avatar to w jakim stanie jest wasze boisko? takim dobrym czy takim zlym? ;)

autor: ~StartPruszcz 2011-05-02 08:52:38

avatar Boisko boisko...Dla niektórych jest to stan dobry ,dla niektórych zły. W porównaniu co było jesienią i wogóle przez ostatnie kilka lat ,to jest tragedia.Już nie jeden sędzia ,który tu wcześniej sedziował robił oczy co się stało.Praktycznie każdy tak mówi.

autor: ~Cichy 2011-05-02 10:28:34

avatar W szkole się go spytam :D Albo już nawet dzisiaj będę widział :]

autor: ~Kapela 2011-05-02 12:08:56

avatar Strażak zagrał swoim normalnym skladem bez 1 zawodnika który był na wypozyczeniu i wrócił do nas do Wdy Lekkie osłabienie miał strazak w srodku pola. A numer 15 Poprostu w Wulgarny sposob odnosił sie do naszego trenera z powodu porażki.

autor: ~Cichy 2011-05-02 22:47:59

avatar Nikt nie wiem jak tam Solec?